Konrad Schroeder

Działalność szkoleniową prowadzi od 2005 roku realizując programy szkoleniowe z zakresu rozwijania kompetencji psychospołecznych. Pracuje w oparciu o metody aktywnej edukacji, bazując na przekonaniu, iż najcenniejsza jest wiedza zdobyta empirycznie. 

Mottem jego przewodnim pracy zawodowej jest wiara w to, iż „najefektywniej wykonujemy pracę, która jest naszą pasją” i to właśnie w myśl tych słów realizuje się jako trener i konsultant. 

Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania, dedykowanych dyrektorom placówek oświatowych na Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej w Łodzi. Pracował między innymi w ogólnopolskim wydawnictwie, firmach eventowych, kierował poradnią promocji zdrowia, gdzie szkolił nauczycieli i współtworzył społeczne kampanie prozdrowotne.

Poza działaniami szkoleniowymi, swoje kompetencje interpersonalne wykorzystuje, także w obszarze przygotowania i koordynacji realizacji event’ów – konferencji, kampanii społecznych, wydarzeń kulturalnych, targów i zawodów sportowych oraz koncertów.

W gronie Klientów, dla których miał przyjemność prowadzić projekty rozwojowe znaleźć możemy firmy: Astra Zeneca, LSI Software, Uniqa, Asseco Polska, Narodowe Centrum Kultury, PKO BP, KGHM Polska Miedź, PZU, Ambasada Nowej Zelandii, Poczta Polska, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, Coats Polska.

 

 

Wykształcenie:

mgr Psychologii, specjalizacja: Doradztwo zawodowe i organizacja na Uniwersytecie Łódzkim.

Przygotowanie specjalistyczne:

  • absolwent Szkoły Trenerów w Laboratorium Edukacji i Psychoterapii,

  • certyfikowany coach, absolwent studiów podyplomowych "Coaching w życiu i biznesie" prowadzonego przez Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie,

  • absolwent licznych szkoleń i kursów podnoszących kompetencje trenerskie.