Założyciel i dyrektor zarządzający Business Partners

 

Piotr Drozdowski

Ponad 14 lat doświadczenia w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń indywidualnych i grupowych. Trener trenerów, ekspert w dziedzinie edukacji dorosłych – prowadził szkolenia z teorii i praktyki efektywnego nauczania dla trenerów, nauczycieli oraz mentorów. Autor kilkudziesięciu szkoleń o tematyce sprzedażowej i HR. Około 6 lat doświadczenia na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w sprzedaży, około 8 lat doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na różne stanowiska (w szczególności do działów handlowych).

Wykładowca na podyplomowych studiach na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Współpracował z międzynarodowymi firmami doradczo-szkoleniowymi w zakresie przygotowywania i wdrażania projektów edukacyjnych dla wszystkich poziomów organizacji dla firm z branży IT, medycznej, produkcyjnej, finansowej, telekomunikacyjnej, FMCG, energetycznej a także jednostek budżetowych Skarbu Państwa.

Prowadził szkolenia dla pracowników takich firm, jak: PGE Polska Grupa Energetyczna, Enea, Nokia Poland, Bank BPH, Nordea Bank, Sanitec Koło, Grupa Pracuj Solutions, Fresenius Medical Care, EGB Investments, Ceramika Tubądzin, Stovit Group i wielu innych.

 

 

Wykształcenie:

Mgr Psychologii Doradztwa Zawodowego i Organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Specjalizacje: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Reklama i Marketing. 

 

Przygotowanie specjalistyczne:

  • absolwent Szkoły Trenerów Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne,

  • Master NLP,

  • terapeuta - Praktyk NLP,

  • akredytowany konsultant Insights Discovery,

  • Akredytowany Konsultant Belbin Team Role,

  • absolwent licznych szkoleń i kursów trenerskich w Polsce i Wielkiej Brytanii.