radek.jpg

Radosław Żemło

Od 20 lat praktyk w budowaniu efektywnych zespołów sprzedażowych w dwóch firmach logistycznych i Grupie Pracuj, która jest właścicielem portalu Pracuj.pl. Od 5 lat trener sprzedaży, coach i mentror. Jego programy głównie są skierowane do kadry zarządzającej i właścicieli firm. Obecnie właściciel Leadership Academy.

Jego zespoły, poza 6 miesięcznym okresem w dobie kryzysu (Q4 2008 do Q1 2009), zawsze osiągały rezultaty powyżej 100% a współczynnik rotacji personelu jest poniżej 8%).

Był jedną z osób odpowiedzialnych za wprowadzanie polityki Pricingu, wartościowania stanowisk i segmentacji.

Zdolny menedżer, posiadający umiejętności w zakresie budowania zespołów (selekcja, rekrutacja, onboarding), jak również skutecznego zarządzania zespołami.

Specjalizuje się w budowaniu zaangażowania i jego przełożenia na efektywność zespołów sprzedażowych.
Gwarantem sukcesu programów prowadzonych przez Radosława Żemło są innowacyjna, poparta udokumentowanymi sukcesami wiedza, podejście strategiczne i wieloletnia praktyka. 

W ramach swoich projektów szkoleniowych pracował z firmami z branży: IT, HR, nowych technologii, usługowej, finansowej, farmacji i edukacyjnej.

Autor artykułów i audiobooków z tematów sprzedażowych.

 

 

Wykształcenie:

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, szkoły Moderator – Coaching & Mentoring oraz Ican Institiute/Harvard Bussines Review. Aktualnie studiuje na Politechnice Krakowskiej/Central Connecticut State University na kierunku Executive Master of Business Administration (MBA).

 

Przygotowanie specjalistyczne:

  • Zarządzanie strategiczne - Harvard School, Frank Caspedes

  • Rocefeller Habits, Verne Harnish

  • Przywództwo Sytuacyjne SLII i STL, House of Skills

  • Akademia Menedżera, cykl 6 szkoleń, House of Skills

  • Coaching managerski, Human Challenge

  • Team coaching, Human Challenge

  • NLP w sprzedaży, Różalski