Sylwia Stasikowska

Działalność szkoleniową prowadzi od 2004 roku realizując programy szkoleniowe z zakresu efektywności osobistej, komunikacji i zarządzania. Pracuje w oparciu o metody interaktywne bazujące na doświadczeniu uczestników szkoleń.

 

Jest przekonana, że każdy człowiek ma w sobie nieodkryty jeszcze potencjał nowych możliwości a zadaniem trenera / coacha jest pomóc mu w odnalezieniu nowych, mocnych stron osobowości i zmotywowanie go do osiągania wyznaczonych celów. Współpracuje między innymi stale  jako coach i mentor z amerykańską kobiecą organizacją pozarządową Dress for Success, która wspiera kobiety w ponad stu krajach świata, motywując je do samorozwoju i pomagając mim w znalezieniu pracy. Prowadząc własną firmę zajmująca się reklamą i promocją, zarządzała jednocześnie zespołem sprzedażowym i projektowym. Redaktor naczelna magazynu „Lady’s Club” gdzie tworzyła i zarządzała zespołem redakcyjnym oraz odpowiadała za layout, pozyskiwanie sponsorów i kontakty z kluczowymi klientami. Dyrektor kreatywna w Polskim Domu Kreacji; menedżer działu szkoleń oraz koordynator projektów szkoleniowych w firmie Otawa Group. Trener i koordynator merytoryczny wielu projektów szkoleniowych.

 

W gronie Klientów, dla których miał przyjemność prowadzić projekty rozwojowe znaleźć możemy firmy: Alior Bank, CCC, Koelner Wrocław, Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica, Pamapol Rusiec, Indykpol Olsztyn, Organika Łódź, Jumi Pabianice, Nowa Szkoła Łódź, Anwil Włocławek, Mars Wojnarowa, Doosan Babcock, Lotos Asfalt, Hyundai Polska, Citroen Polska, Ministerstwo Gospodarki.

Wykształcenie:

mgr Socjologii Uniwersytetu Śląskiego, specjalizacja psychologia społeczna, studia podyplomowe z zakresu neuropsychologii: od badań mózgu do praktyki psychologicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie

Przygotowanie specjalistyczne:

  • Ccertyfikowany coach ICC oraz ICF

  • Akademia Trenera Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego

  • Szkoła Trenerów – Narzędzia pracy trenerskiej Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK

  • absolwent licznych szkoleń i kursów podnoszących kompetencje trenerskie.